Комп'ютер який змінив моє життя
Arduino – це маленька плата з процесором, по потужності порівняним з комп’ютерами кінця 90-их років. У неї є контакти, до яких можна підключати будь-які пристрої: моторчики, лампочки, сенсори, роутери, динаміки. Для керування всім слід написати просту Arduino-програму і завантажити її на плату через USB.
Платформа користується величезною популярністю в усьому світі завдяки зручності і простоті мови програмування, а також відкритої архітектури і програмного коду.
Названо платформу в честь однойменної невеличкої забігайлівки в містечку Івреа, що в Італії, яку група розробників часто відвідувала. Саму ж забігайлівку названо в честь італійського короля Ардуїна І.
Мікроконтролерні системи зараз повсюди, вони у пральних машинах, автомобілях, холодильниках та інших повсякденних речах. Також вони часто використовуються у різних інноваційних пристроях, таких як квадрокоптер, таких систем, як «Розумний будинок» чи, певно, найцікавіших з них – роботах.
Випущений в 2005 році як скромний інструмент для студентів банку в інституті проектування взаємодій міста
Ивреа (Interaction Design Institute Ivrea, IDII), Arduino породив міжнародну революцію в сфері міжнародних електронних саморобок.
Ядро команди Arduino (зліва направо): Дэвид Куар-тилльз (David Cuartielles), Джанлука Мартіно(Gianluka Martino), Том Іго (Tom Igoe), Девід Меліс (David Mellis), і Массімо Банці (Massimo Banzi)
Варто дізнатися!
void setup() {
pinMode(13, OUTPUT);
pinMode(4, INPUT);
pinMode(10, OUTPUT);
pinMode(8, OUTPUT);
pinMode(11, OUTPUT);
pinMode(9, OUTPUT);
}
void loop() {
if (!( digitalRead(4) )) {
digitalWrite(10, LOW);
digitalWrite(8, HIGH);
digitalWrite(11, HIGH);
delay(100);
digitalWrite(8, LOW);
digitalWrite(9, HIGH);
digitalWrite(11, LOW);
delay(100);
digitalWrite(9, LOW);
}
else{
digitalWrite(10, HIGH);
}
}
Можливо тебе зацікавлять наступні теми